- دوشنبه 14 آبان‌ماه سال 1386

ICTPRESS - مدیر عامل اپراتور اول گفت: شرکت‌های مختلف در حوزه مخابرات می توانند در این نمایشگاه آخرین محصو ل‌های خود را ارائه داده و بازدید کنندگان را با دستاوردهای جدیدخود آشنا کنند.
وحید صدوقی مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار ایران در گفت‌وگو با ستاد خبری ایران تله‌کام 2007 با اشاره به اینکه نمایشگاه تله‌کام تنها رویدادی است که می‌تواند مجموعه اقدامات سالیانه را به مخاطبان ارایه کند گفت: چنانچه زمان برگزاری نمایشگاه ثابت و جدول هماهنگی سالانه ارائه شودشرکت‌ها و متقاضیان با نظم بیشتر، حضوری فعال در نمایشگاه خواهند داشت.
وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تخصصی را در این نمایشگاه بسیارتاثیرگذار دانست و یادآور شد: شرکت‌های مختلف با حضور در نمایشگاه تله‌‌کام متناسب با روند رشد تکنولوژی حرکت کرده و از فضای آن بهره برداری لازم را خواهند کرد.
وی تاکید کرد: نمایشگاه‌های تله‌کام و الکامپ مهم‌ترین مکان‌ها برای کسب تجربه و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان محسوب می‌شوند که با توجه به استقبالی که در روز اول صورت گرفت می‌توان به توسعه آن در سال‌های دیگر امیدوار بود.
لازم به ذکر است که بیش از 11 همایش و تعداد زیادی کارگاه‌های آموزشی درسیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ و تله‌کام برگزار خواهد شد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo