- یکشنبه 19 اسفند‌ماه سال 1386
ایرانسل از تمدید طرح سیم کارت هدیه خود تا 29 اسفند سال جاری خبر داد.
ایرانسل به تمامی افرادی که تا 29 اسفند 86 سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل خریداری و پس از تکمیل ثبت نام، نخستین تماس را برقرار و کد پستی خود را تایید نمایند، یک سیم کارت اعتباری به عنوان هدیه ارسال می کند.
به گزارش ictpress از روابط عمومی ایرانسل، اجرای 3 مرحله زیر جهت دریافت سیم کارت هدیه الزامیست: در نخستین گام مشترکین می بایست تا 29 اسفند 86 ، نخستین تماس را از سیم کارت دائمی و یا اعتباری ایرانسل خریداری شده خود برقرار و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. از آنجاکه سیم کارت هدیه از طریق پست ارسال می شود، مشترکین می بایست هنگام ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نشانی پستی کامل خود را به همراه کد پستی 10 رقمی ارائه نمایند.
در گام دوم می بایست تا پیش از 29 اسفند، مشترک از سیم کارت خریداری شده، یک پیام کوتاه بدون متن و رایگان به شماره 2112 ارسال نماید. ایرانسل به طور خودکار کد پستی ثبت شده در پرونده مشترک را برای تایید از طریق پیام کوتاه به وی ارسال می نماید. حال درصورتیکه کد پستی دریافت شده صحیح نباشد، می بایست با مراجعه به محلی که سیم کارت در آنجا ثبت نام شده، سریعاً جهت تصحیح آن اقدام نموده و پس از تصحیح، مجدداً یک پیام کوتاه رایگان به شماره 2112 ارسال شود.
در گام آخر و پس از اطمینان از صحت کدپستی ثبت شده در سیستم ایرانسل، مشترک می بایست برای تایید نهایی کد پستی ثبت شده در پرونده خود، مجدداً یک پیام کوتاه بدون متن رایگان، به شماره 2115 ارسال کرده و به این ترتیب کد پستی ثبت شده را تایید نهایی نماید.
پس از انجام مراحل تایید کد پستی، سیم کارت هدیه به نشانی مربوط به آن کد ارسال می گردد. در صورتیکه حداکثر تا 30 روز پس از ثبت نام سیم کارت خریداری شده، نخستین تماس را از سیم کارت هدیه برقرار ننمایید، این سیم کارت باطل می شود.
درصورتیکه پس از 2 بار مراجعه مامور اداره پست برای تحویل سیم کارت هدیه، مشترک در محل حضور نداشته باشد، سیم کارت هدیه به مناطق پستی (در تهران) و یا دفاتر مرکزی پست (در شهرستانها) ارجاع داده می شود. در این حالت مالک سیم کارت می بایست تا پیش از پایان مهلت 30 روزه با اصل مدرک شناسایی معتبر برای دریافت سیم کارت مراجعه کرده و پس از دریافت سیم کارت آنرا فعال نماید. درغیراینصورت، سیم کارت هدیه باطل می شود.
هنگام دریافت سیم کارت هدیه، ارائه اصل مدرک شناسایی معتبر مالک سیم کارت به مامور پست الزامی است.
بنا به این گزارش سیم کارت هدیه نیازی به ثبت نام ندارد، این سیم کارت به صورت خودکار در سیستم ایرانسل، عیناً با مشخصات ارائه شده به هنگام ثبت نام سیم کارت اولیه، به نام مالک آن سیم کارت ثبت می گردد.
بهای سیم کارت های ایرانسل مطابق بهای تخفیفی اعلام شده برای جشنواره زمستان تا بهار، معادل 75 هزار تومان برای سیم کارت دائمی و 15 هزار تومان برای سیم کارت اعتباری (همراه با 5 هزار تومان شارژ اولیه) می باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص طرح سیم کارت هدیه ایرانسل و جزئیات جشنواره زمستان تا بهار و همچنین پیگیری وضعیت سیم کارت هدیه به پایگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی www.Irancell.ir مراجعه فرمایید.
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo